Pokaż listę

Biuro nieruchomości zaprasza na osiedle Partynice

Biuro nieruchomości przedstawia osiedle Partynice

    Osiedle Partynice znajduje się na wrocławskich Krzykach – na południu miasta. Ofertuje wszystko to, czego mieszkańcy mogą poszukiwać w swoim otoczeniu – zaczynając od sklepów spożywczych, wkraczając w gastronomie, kluby fitness, hotele, punkty usługowe, aż w końcu na torze wyścigów konnych kończąc. Nowe budownictwo oraz sąsiedztwo zieleni sprawia, że jest to idealnie miejsce do zamieszkania z całą rodziną. W tej okolicy każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

    Rada osiedla sprawnie funkcjonuje nie tylko w działaniach na rzecz mieszkańców, ale również koordynuje własną stronę internetową gdzie można znaleźć przydatne informacje, ogłoszenia oraz aktualności dotyczące osiedla Partynice.

Miejsce dla miłośników jeździectwa

    Na tym osiedlu znajdziecie coś, czego nie ma w żadnej innej części Wroclawia - Tor Wyścigów Konnych – Partynice. Jest to miejsce aktywnego wypoczynku, relaksu, zabawy oraz spotkań z przyjaciółmi. W tym miejscu nie tylko odbywają się największe gonitwy koni, ale również funkcjonuje szkółka jazdy konnej. Ponadto odbywają się tu zawody jeździeckie, konferencje oraz szkolenia. 

     Z myślą o najmłodszych wielbicieli adrenaliny został stworzony park linowy składający się z wielu przeszkód w powietrzu i o różnych poziomach trudności.  Fanatycy kultury oraz piękna znajdą tutaj nowoczesne rzeźby, które będą mogli podziwiać spacerując w niedzielne popołudnia. 


Gdzie na zakupy i pyszne jedzenie?

    Osiedle Partynice oferuje wiele miejsc z usługami gastronomicznymi. Na jego mapie znajdziemy takie lokale jak: Kukmania, The Kebab Truck, Domino’s Pizza, Sushi Naka Naka, Beef Burger oraz wiele innych. Po sytym posiłku fajni słodyczy mogą pokusić się o deser w kawiarni Różana Piekarnia Cukiernia Kawiarnia bądź Rondo Cafe. 

    Zakupy zrobimy z sklepie Biedronka, Żabka, Auchan, a kosmetyki znajdziemy w drogeriach Rossmann oraz LiliaRóź.

    Posiadacze czworonożnych przyjaciół nie muszą się martwić o ich zaopatrzenie. Na osiedlu Partynice znajduje się kilka sklepów zoologicznych rozlokowanych w różnych jego częściach.

Sport na Partynicach

    

    Fani sportu licznie korzystają z gładkich, długich i prostych dróg rowerowych rozmieszczonych wzdłuż osiedla. Łatwo można dojechać nimi do Parku Klecińskiego i odpocząć w otoczeniu zieleni.

Komunikacja z resztą miasta

    Osiedle Partynice jest dobrze skomunikowane z różnymi częściami miasta liniami autobusowymi takimi jak: 113, 127, 249, 602, 612. Posiadacze auta lub roweru bez problemu szybko dostaną się na Aleję Bielany oraz do centrum miasta. Bliskość autostrady oraz obwodnicy sprawia, że osiedle to jest idealnym punktem wypadowym na weekendowe wycieczki w okolicy Wrocławia.

Biuro nieruchomości podsumowuje

    Warto zamieszkać na wrocławskich Partynicach, czemu dowód daje wiele elementów. Bliskość zieleni, cisza i spokój, a zarazem punkty gastronomiczne oraz usługowe znajdujące się bezpośrednio na osiedlu. Sklepy, w których kupimy wszystko czego potrzebujemy na co dzień. Łatwo również dostać się do centrum miasta komunikacją miejską oraz samochodem. lub rowerem na Bielany Wrocławskie. Fanatycy jeździectwa z pewnością pokochają Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice oraz staną się stałymi bywalcami w tym miejscu. 

Pokaż listę
Facebook LinkedIn