M
S
Przestronne mieszkanie z 2 pokojami i balkonem
Powierzchnia
40.3 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Przestronne mieszkanie z 2 pokojami i balkonem

Mieszkanie
Sprzedaż
Wrocław-Krzyki, Wrocław
mapa
297 924 PLN
297 924 PLN
297 924 PLN
7 400 PLN
40.3 m2
2
3
Pierwotny
blok
parking podziemny
balkon(4.5 m2)
240

Opis nieruchomości

OFERTA MILTON GRUPA NIERUCHOMOŚCI
DLACZEGO JAGODNO?
Jagodno to atrakcyjna dzielnica w południowej części Wrocławia, a także zielony azyl, który jest jednocześnie otwarty na pozostałą część miasta i nie tylko. Zielone tereny rekreacyjne, otwarte i dobrze zagospodarowane przestrzenie, bezpieczeństwo to największe atuty tej części Wrocławia. Jest to wyjątkowe miejsce zarówno dla osób preferujących aktywne spędzanie czasu, jak również tych, którzy cenią sobie relaks i spokój. Na Jagodnie wciąż postępuje rozwój, planowanych jest wiele ciekawych inwestycji związanych m.in. z usługami czy przestrzeniami publicznymi. Natomiast dla osób odwiedzających centrum miasta, dobrą wiadomością będą częste połączenia komunikacją miejską. Łatwe przemieszczanie zapewnia również przebudowa ul. Buforowej, która ułatwia z kolei komunikację samochodową w kierunku centrum.
KOMPLEKSOWE OSIEDLE
Zaletą osiedla jest to, że wszystko jest na miejscu. Teren obejmuje zabudowę wielorodzinną z mieszkaniami, jak i domy jednorodzinne, a także usługi i miejsca rekreacji. Zachwycająca zieleń w miejscu zamieszkania oraz w pobliskim parku i planowanym tzw. „Zielonym Klinie” daje chwilę oddechu od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu. To wszystko sprawia, że Twoje przyszłe miejsce zamieszkania będzie prawdziwym azylem spokoju i bezpieczeństwa. Dodatkowo, osiedle jest monitorowane i oświetlone. Najbliższa okolica oferuje mieszkańcom korzystanie z różnych usług np. gastronomicznych czy medycznych, nie pozostawiając w tyle potrzeb najmłodszych mieszkańców, czyli obecności placówek edukacyjnych i terenów rekreacyjnych. Nowoczesna architektura i funkcjonalnie zaprojektowane przestrzenie służą budowaniu sąsiedzkich relacji.
SMART ŻYCIE
Mieszkania są wyposażone w innowacyjne systemy technologiczne, które pozwalają na zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem czy multimediami, dzięki czemu to mieszkańcy decydują, kiedy chcą korzystać z udogodnień, nawet przebywając poza swoim miejscem zamieszkania. Takie rozwiązania są ekonomiczne i pomagają generować oszczędności, podobnie jak wykorzystywane przez budynki panele fotowoltaiczne i oświetlenie LED.
KOMUNIKACJA
Sprawna komunikacja zarówno poruszając się transportem miejskim, jak również transportem samochodowym. Ogromną zaletą jest również towarzysząca osiedlu infrastruktura tj. ścieżki rowerowe i przystanki autobusowe, które dają alternatywę dla transportu samochodowego. Do centrum miasta łatwo przemieścić się z przystanku „Jagodzińska”, gdzie kursują linie: 110, 113, 145, 225. W budynkach zaprojektowano miejsca postojowe i komórki lokatorskie.
*OBLIGATORYJNY ZAKUP MIEJSCA POSTOJOWEGO W GARAŻU
*DOWOLNY ZAKUP KOMÓRKI LOKATORSKIEJ
> Bez prowizji <
Zapraszam do kontaktu.
Magdalena Wypchło
MILTON Grupa Nieruchomości
tel. 699713662
e-mail : magdalena.wypchlo@milton-nieruchomosci.pl
Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje i zdjęcia umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Martyna Olejnik
MILTON Grupa Nieruchomości sp. z o.o.
Rogowska 7/3
54-440 Wrocław

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (286)

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (286)

429 500 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Wrocław

57.6 m2 3 pokoje Piętro 2 / 2
451 700 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Wrocław-Psie Pole

Wrocław

60.6 m2 3 pokoje Piętro 1 / 2
451 700 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Wrocław

60.6 m2 3 pokoje Piętro 1 / 2
375 938 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Marca Polo

Wrocław, Wrocław-Psie Pole

37.5 m2 2 pokoje Piętro 0 / 5

297 924 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone
Facebook LinkedIn