M
S
Wygodne mieszkanie z trzema pokojami
Powierzchnia
56.4 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3 / 4

Wygodne mieszkanie z trzema pokojami

Mieszkanie
Sprzedaż
Wrocław-Krzyki, Wrocław
mapa
394 096 PLN
394 096 PLN
394 096 PLN
6 990 PLN
56.4 m2
3
3 / 4
Pierwotny
blok
balkon(3.9 m2)
221

Opis nieruchomości

OFERTA MILTON GRUPA NIERUCHOMOŚCI
DLACZEGO JAGODNO?
Jagodno to atrakcyjna dzielnica w południowej części Wrocławia, a także zielony azyl, który jest jednocześnie otwarty na pozostałą część miasta i nie tylko. Zielone tereny rekreacyjne, otwarte i dobrze zagospodarowane przestrzenie, bezpieczeństwo to największe atuty tej części Wrocławia. Jest to wyjątkowe miejsce zarówno dla osób preferujących aktywne spędzanie czasu, jak również tych, którzy cenią sobie relaks i spokój. Na Jagodnie wciąż postępuje rozwój, planowanych jest wiele ciekawych inwestycji związanych m.in. z usługami czy przestrzeniami publicznymi. Natomiast dla osób odwiedzających centrum miasta, dobrą wiadomością będą częste połączenia komunikacją miejską, m.in. z przystanku „Kajdasza”, znajdującego się w odległości ok. 400 m od terenu osiedla. Łatwe przemieszczanie zapewnia również przebudowa ul. Buforowej, która ułatwia z kolei komunikację samochodową w kierunku centrum.
PRZEMYŚLANA I BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ
Kompleksowa przestrzeń zapewnia dostęp do różnych usług na terenie osiedla, jak i w pobliżu. Planowana jest ciekawa infrastruktura w okolicy, taka jak przystanki, drogi i ścieżki rowerowe, które pozwolą mieszkańcom na łatwe poruszanie, zarówno po okolicy jak i w kierunku centrum miasta. Zieleń na terenie inwestycji pozwala odpocząć i zapewnić spokój i bezpieczeństwo, co tworzy przyjazną przestrzeń do życia. Dodatkowo, najmłodsi mieszkańcy będą mogli aktywnie i przyjemnie spędzać czas na świeżym powietrzu, dzięki obecności dwóch placów zabaw i towarzyszącej infrastrukturze.
NOWOCZESNE OSIEDLE
Osiedle tworzą nowoczesne budynki z ok. 500 mieszkaniami, które dzięki dużym oknom zyskują jasne i przestronne wnętrza. Dużą zaletą jest obecność balkonów lub tarasów w mieszkaniach na wyższych kondygnacjach, a mieszkańcy zajmujący lokale na parterze i pierwszym piętrze będą mogli korzystać z przestronnych ogrodów, których powierzchnia wynosi nawet 94 m2. Funkcjonalność budynków przejawia się obecnością ok. 300 miejsc postojowych w specjalnie zaprojektowanych dwóch halach garażowych i ok. 200 komórek lokatorskich, które są cennymi dodatkowymi przestrzeniami dla auta czy innego wyposażenia. Warto dodać, że pomiędzy piętrami można łatwo poruszać się cichobieżnymi windami. Wykończenie wnętrz części wspólnych zabudowy spełnia najwyższe standardy estetyki i jakości, dzięki obecności nowoczesnych i funkcjonalnych elementów, takich jak parapety z konglomeratu oraz rolety zewnętrzne u mieszkańców posiadających ogrody.
WYJĄTKOWY STYL I FUNKCJONALNOŚĆ
Układy poszczególnych mieszkań pozwalają na zaaranżowanie przestrzeni mieszkalnej według preferencji mieszkańców i ich potrzeb. Przykładowo, istnieje możliwość aranżacji zarówno oddzielnej kuchni, jak i funkcjonalne połączenie jej z pokojem dziennym.
Zapraszam do kontaktu.
Magdalena Wypchło
MILTON Grupa Nieruchomości
tel. 791043272
email: magdalena.wypchlo@milton-nieruchomosci.pl
Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje i zdjęcia umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.
Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Magdalena Wypchło
MILTON Grupa Nieruchomości sp. z o.o.
Rogowska 7/3
54-440 Wrocław

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (309)

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (309)

2 300 PLN
Mieszkanie
Wynajem

Poświęcka

Wrocław, Wrocław-Psie Pole

50.0 m2 2 pokoje Piętro 1 / 2
2 000 PLN
Mieszkanie
Wynajem

Brzozowa

Kobierzyce, Wysoka

62.0 m2 3 pokoje Piętro 1 / 3
1 700 PLN
Mieszkanie
Wynajem

Wrocław

45.0 m2 2 pokoje Piętro 7
402 104 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Stabłowicka

Wrocław, Wrocław-Fabryczna

59.2 m2 3 pokoje Piętro 1 / 4

394 096 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone
Facebook LinkedIn