M
S
Bezpieczny i nowoczesny kąt dla rodziny
Powierzchnia
72.1 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2 / 3

Bezpieczny i nowoczesny kąt dla rodziny

Mieszkanie
Sprzedaż
Żernicka, Wrocław-Fabryczna, Wrocław
mapa
526 330 PLN
526 330 PLN
526 330 PLN
7 300 PLN
72.1 m2
3
2 / 3
2020
Pierwotny
blok
łazienka(6.5 m2)
parking podziemny
116

Opis nieruchomości

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72,1 m2, w budynku mieszkalnym z 2020 roku w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia to idealna propozycja dla rodziny, bądź wymagających singli. Bliskość centrum Wrocławia i spokojny charakter dzielnicy Żerniki to coś absolutnie wyjątkowego!
Jest to mieszkanie znajdujące się na ulicy Żernickiej w dzielnicy Żerniki/Fabryczna, miejscu cechującym się niską zabudową, spokojną okolicą i zadowoleniem mieszkańców. Nie oznacza to oczywiście „końca cywilizacji”, ponieważ ta część Wrocławia pozostaje bogatym usługowo miejscem, o czym można się przekonać na miejscu bądź na mapach Google. Lokalizacja również posiada dobre połączenie z centrum, które zapewnia bliskość obwodnicy, przystanku autobusowego Szczecińska i stacji kolejowej Żerniki, co w połączeniu sprawi, że nie spóźnią się Państwo do pracy, czy na spotkanie w centrum.
Do Państwa dyspozycji wraz z mieszkaniem oddawana jest loggia o powierzchni 1,48 m2, która pozwoli cieszyć się świeżym powietrzem o jakości lepszej niż większość miasta w centrum i widokiem okolicy z licznymi elementami natury.
Każde mieszkanie w budynku posiada bogate przeszklenie w postaci okien, ciągnących się od poziomu podłogi aż do sufitu z zewnętrznie montowanymi roletami. Zapewnia to bardzo dobre doświetlenie mieszkania, kiedy tego Państwu potrzeba, zarazem z możliwością regulacji poziomu rolet, które pozwolą zachować prywatność i oszczędzić rachunki za ogrzewanie w zimę.
To z kolei znajduje się pod podłogą w salonie i czerpie ciepło z nowoczesnej i bezpiecznej konstrukcji gazowej, zastosowanej w budynku.
Atrakcyjności całego miejsca nie ujmuje powierzchnia wspólna, do której należy zaliczyć:
•Spójne, estetyczne i nowoczesne detale wykończeniowe wraz z elewacją i otoczeniem zieleni, które budują prestiż miejsca i dają poczucie luksusu.
•Parking podziemny przewidziany na 56 miejsc z opcjonalną dopłatą za komórkę lokatorską. Jest to sposób na utrzymanie swojego auta w dobrym stanie technicznym i ochrona przed warunkami na zewnątrz.
•Plac zabaw przewidziany dla najmłodszych mieszkańców, który jest bezpieczny i obserwowany przez monitoring, dostępny dla rodziców w domu na żywo.
•Przestrzeń dookoła budynków o charakterze zamkniętego osiedla z kontrolą wjazdu i monitoringiem
Zapraszam na prezentację - to nic nie kosztuje :)
Mam w ofercie podobne nieruchomości.
Pomagamy w uzyskaniu kredytu!
Zadzwoń, napisz maila i zapytaj o szczegóły.
Martyna Olejnik
tel: 699713660
e-mail: martyna.olejnik@milton-nieruchomosci.pl
Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje i zdjęcia umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.
Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Martyna Olejnik
MILTON Grupa Nieruchomości sp. z o.o.
Rogowska 7/3
54-440 Wrocław

Podobne oferty Pokaż więcej (15)

Podobne oferty Pokaż więcej (15)

578 906 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Jurija Gagarina

Wrocław, Wrocław-Fabryczna

81.3 m2 4 pokoje Piętro 0 / 2
599 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Stefana Żeromskiego

Wrocław, Wrocław-Śródmieście

67.3 m2 5 pokoje Piętro 2 / 4
423 878 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Stabłowicka

Wrocław, Wrocław-Fabryczna

63.4 m2 3 pokoje Piętro 2 / 4
470 340 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Królewiecka

Wrocław, Wrocław-Fabryczna

72.4 m2 4 pokoje Piętro 2 / 2

526 330 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone
Facebook LinkedIn