M
S
Duże mieszkanie z ogrodem we Wrocławiu
Powierzchnia
85.5 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0 / 3

Duże mieszkanie z ogrodem we Wrocławiu

Mieszkanie
Sprzedaż
Żernicka, Wrocław-Fabryczna, Wrocław
mapa
607 050 PLN
607 050 PLN
607 050 PLN
7 100 PLN
85.5 m2
3
0 / 3
2020
Pierwotny
blok
łazienka
parking podziemny
119

Opis nieruchomości

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 85,5 m2 plus ogród, w budynku mieszkalnym z 2020 roku w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia to idealna propozycja dla rodziny bądź wymagających singli. Bliskość centrum Wrocławia i spokojny charakter dzielnicy Żerniki, w połączeniu z własnym terenem zielonym to coś absolutnie wyjątkowego!
Jest to mieszkanie znajdujące się na ulicy Żernickiej w dzielnicy Żerniki/Fabryczna, miejscu cechującym się niską zabudową, spokojną okolicą i zadowoleniem mieszkańców. Nie oznacza to oczywiście „końca cywilizacji”, ponieważ ta część Wrocławia pozostaje bogatym usługowo miejscem, o czym można się przekonać na miejscu bądź na mapach Google. Lokalizacja również posiada dobre połączenie z centrum, które zapewnia bliskość obwodnicy, przystanku autobusowego Szczecińska i stacji kolejowej Żerniki, co w połączeniu sprawi, że nie spóźnią się Państwo do pracy, czy na spotkanie w centrum.
Do Państwa dyspozycji wraz z mieszkaniem oddawany jest ogród wraz z tarasem o łącznej powierzchni 100,95 m2, które pozwolą cieszyć się świeżym powietrzem o jakości lepszej niż większość miasta w centrum i widokiem okolicy z licznymi elementami natury. Będzie to również wspaniałe miejsce do spędzania wolnego czasu i przyjmowania gości.
Każde mieszkanie w budynku posiada bogate przeszklenie w postaci okien, ciągnących się od poziomu podłogi aż do sufitu z zewnętrznie montowanymi roletami. Zapewnia to bardzo dobre doświetlenie mieszkania, kiedy tego Państwu potrzeba, zarazem z możliwością regulacji poziomu rolet, które pozwolą zachować prywatność i oszczędzić rachunki za ogrzewanie w zimę.
To z kolei znajduje się pod podłogą w salonie i czerpie ciepło z nowoczesnej i bezpiecznej konstrukcji gazowej, zastosowanej w budynku.
Atrakcyjności całego miejsca nie ujmuje powierzchnia wspólna, do której należy zaliczyć:
•Spójne, estetyczne i nowoczesne detale wykończeniowe wraz z elewacją i otoczeniem zieleni, które budują prestiż miejsca i dają poczucie luksusu.
•Parking podziemny przewidziany na 56 miejsc z opcjonalną dopłatą za komórkę lokatorską. Jest to sposób na utrzymanie swojego auta w dobrym stanie technicznym i ochrona przed warunkami na zewnątrz.
•Plac zabaw przewidziany dla najmłodszych mieszkańców, który jest bezpieczny i obserwowany przez monitoring, dostępny dla rodziców w domu na żywo.
•Przestrzeń dookoła budynków o charakterze zamkniętego osiedla z kontrolą wjazdu i monitoringiem
Zapraszam na prezentację - to nic nie kosztuje :)
Mam w ofercie podobne nieruchomości.
Pomagamy w uzyskaniu kredytu!
Zadzwoń, napisz maila i zapytaj o szczegóły.
Martyna Olejnik
mail. martyna.olejnik@milton-nieruchomosci.pl
tel. 699713660
Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje i zdjęcia umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.
Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Martyna Olejnik
MILTON Grupa Nieruchomości sp. z o.o.
Rogowska 7/3
54-440 Wrocław

Podobne oferty Pokaż więcej (11)

Podobne oferty Pokaż więcej (11)

547 998 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Jurija Gagarina

Wrocław, Wrocław-Fabryczna

75.9 m2 4 pokoje Piętro 0 / 2
529 935 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Żernicka

Wrocław, Wrocław-Fabryczna

72.1 m2 3 pokoje Piętro 2 / 3
607 050 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Żernicka

Wrocław, Wrocław-Fabryczna

85.5 m2 3 pokoje Piętro 0 / 3
578 906 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Jurija Gagarina

Wrocław, Wrocław-Fabryczna

81.3 m2 4 pokoje Piętro 0 / 2

607 050 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone
Facebook LinkedIn