M
S
Mieszkanie z ogrodem na obrzeżach Wrocławia
Powierzchnia
75.9 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
0 / 2

Mieszkanie z ogrodem na obrzeżach Wrocławia

Mieszkanie
Sprzedaż
Jurija Gagarina, Wrocław-Fabryczna, Wrocław
mapa
547 998 PLN
547 998 PLN
547 998 PLN
7 220 PLN
75.9 m2
4
0 / 2
2020
Pierwotny
blok
łazienka(6.2 m2), łazienka(6.2 m2)
parking podziemny
147

Opis nieruchomości

Przestronny charakter 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 75,90 m2, połączony z atrakcyjną dzielnicą i nowoczesnym budynkiem stanowi świetną propozycję dla rodzin, szukających swojego miejsca do zamieszkania w dużym mieście.
Jest to mieszkanie, którego budowa powstaje na ulicy Gagarina w dzielnicy Muchobór Wielki, miejscu cechującym się niską zabudową, wieloma nowymi inwestycjami, bogatą usługowo okolicą i zadowoleniem mieszkańców. Miejsce inwestycji jest dostępne do sprawdzenia na mapach Google wraz z jego sąsiedztwem. Lokalizacja również posiada dobre połączenie drogowe, które zapewnia bliskość obwodnicy i przystanku autobusowego, co w połączeniu sprawi, że nie spóźnią się Państwo do pracy, czy na spotkanie w centrum.
Do Państwa dyspozycji wraz z mieszkaniem oddawany jest atrakcyjny ogródek o powierzchni 15,25 m2, pozwalający cieszyć się świeżym powietrzem i własnym kątem zieleni. Oprócz tego na miejscu znajduje się również taras o metrażu 7,47 m2. Będzie to razem z pewnością ogromna zaleta dla każdego, kto doświadczył w tym roku zamknięcia z powodu epidemii, jak i osób ceniących możliwość zorganizowania przyjęcia, grilla bądź relaksu na zewnątrz.
Droga dojazdowa to typowa i bezpieczna droga osiedlowa z licznymi pasami dla pieszych i progami zwalniającymi, zapewniającymi brak hałasu i bezpieczeństwo. Hałasu również nie generuje ulokowana niedaleko autostrada z racji pokrycia jej ekranami dźwiękoszczelnymi.
Każde mieszkanie w budynku posiada bogate przeszklenie w postaci dużych okien z zewnętrznie montowanymi roletami. Zapewnia to bardzo dobre doświetlenie mieszkania, kiedy tego Państwu potrzeba, zarazem z możliwością regulacji poziomu rolet, które pozwolą zachować prywatność i oszczędzić rachunki za ogrzewanie w zimę.
Atrakcyjności całego miejsca nie ujmuje powierzchnia wspólna, do której należy zaliczyć:
•Spójne, estetyczne i nowoczesne detale wykończeniowe wraz z elewacją, które budują prestiż miejsca i nie dają poczucia wstydu z powodu naszego wyboru lokum.
•Parking podziemny przewidziany na 66 miejsc z opcjonalną dopłatą za komórkę lokatorską. Jest to sposób na utrzymanie swojego auta w dobrym stanie technicznym i ochrona przed warunkami na zewnątrz.
•Monitoring obiektu
•Przestrzeń dookoła budynków o charakterze zamkniętego osiedla z idealnym wpisaniem się inwestycji w obecne zagospodarowanie przestrzeni.
•Rozwijająca się dzielnica z wieloma nowymi osiedlami i punktami usługowymi.
Zapraszam na prezentację - to nic nie kosztuje :)
Mam w ofercie podobne nieruchomości.
Pomagamy w uzyskaniu kredytu!
Zadzwoń, napisz na maila i zapytaj o szczegóły.
Martyna Olejnik
mail. martyna.olejnik@milton-nieruchomosci.pl
tel. 699713660
Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje i zdjęcia umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.
Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Martyna Olejnik
MILTON Grupa Nieruchomości sp. z o.o.
Rogowska 7/3
54-440 Wrocław

Podobne oferty Pokaż więcej (13)

Podobne oferty Pokaż więcej (13)

470 340 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Królewiecka

Wrocław, Wrocław-Fabryczna

72.4 m2 4 pokoje Piętro 2 / 2
529 935 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Żernicka

Wrocław, Wrocław-Fabryczna

72.1 m2 3 pokoje Piętro 2 / 3
607 050 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Żernicka

Wrocław, Wrocław-Fabryczna

85.5 m2 3 pokoje Piętro 0 / 3
505 664 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Królewiecka

Wrocław, Wrocław-Fabryczna

79.0 m2 3 pokoje Piętro 2 / 2

547 998 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone
Facebook LinkedIn