Darmowe usługi doradcy kredytowego


Duża część naszych klientów decyduje się na współpracę z naszym doradcą finansowym, aby szybciej i bezpieczniej sfinalizować transakcje kupna nieruchomości. Ich wdzięczność i zaufanie są nieocenione. Zawsze podpytujemy ich za co najbardziej cenią nasze usługi. Dlatego zamiast przedstawiać mało konkretne slogany, pt. "Nasz doradca finansowy jest najlepszy" postanowiliśmy przedstawić Wam kwestie, które najbardziej cenią klienci i o których sami nam powiedzieli.


Za co klienci cenią naszego doradcę finansowego, czyli 7 powodów, dla których musisz do niego zadzwonić i opowiedzieć mu swoją historię.1. Za nic NIE PŁACISZ

Wynagrodzenie doradcy finansowego opłaca bank. Dzięki temu gwarantujemy Ci wysoką jakość usług doradcy finansowego zupełnie bezpłatnie.


2 . Wypełnienie skomplikowanych formalności

To jeden z najważniejszych atutów współpracy z doradcą finansowym. Specyfiką kredytu hipotecznego jest jego skomplikowana forma – ogrom wypełniania wniosków i dokumentów. Formalności potrafią być niesamowicie kłopotliwe. Bardzo łatwo popełnić błąd, który może nas kosztować nie tylko nerwy, ale i pieniądze. 
3. Wybór najtańszego kredytu

W opinii publicznej istnieje mit, że im dłużej jesteśmy klientami danego banku, tym mamy większą szansę na tańszy kredyt. Nie jest to jednak regułą. Zazwyczaj dzieje się tak, że przychodząc do doradcy kredytowego dopiero dowiadujemy się, jak bardzo ceny kredytu hipotecznego są różne w zależności od banku. Można zaoszczędzić nawet 20 - 30 tys. zł.

4. Spokój

Nie da się ukryć, że spokój jest dziś wartością deficytową. Obarczanie się odpowiedzialnością za kredyt hipoteczny jest bardzo stresujące, a skutki podjętej decyzji będą z nami przez wiele lat.
5. Bezpieczeństwo

Kredyt hipoteczny to długoterminowe zobowiązanie. W dodatku obarczone masą skomplikowanych formalności. Nie ma tu miejsca na błąd i konsekwencje, które mogą ciągnąć się latami. 


6. Oszczędność czasu 

Decydując się na współpracę z doradcą kredytowym nie musisz martwić się o terminy, formalności czy wizyty w różnych bankach. Oszczędzasz naprawdę ogromną ilość czasu.


7. Wsparcie

Doradca finansowy jest naszym opiekunem przez cały proces ubiegania się o kredyt hipoteczny. Trudno przejść przez ten proces nie mając obok kogoś doświadczonego.

Zadzwoń do naszego biura nieruchomości we Wrocławiu: 729 960 927

Facebook LinkedIn