OpinieWrocław, Krzyki, 21 wrzesień 2020 r. 

Serdecznie polecam biuro nieruchomości Milton. Współpraca z panem Rafałem przebiegła pomyślnie. Doskonały kontakt, wyrozumiałość oraz profesjonalizm. Polecam.

AnnaWrocław, Fabryczna, 5 wrzesień 2020 r.

Długo zastanawiałem się nad współpracą z biurem nieruchomości. Wybierając biuro Milton Grupa Nieruchomości nadal nie byłem przekonany, co do sensu współpracy - ślepo wierzyłem, że zupełnie sam poradzę sobie ze znalezieniem mieszkania pod inwestycję. Na szczęście w końcu zdecydowałem się na współpracę i nie żałuję. Pośrednik, z którym współpracowałem okazał się nie tylko profesjonalistą w kwestii formalności, ale i doradztwa w sprawach, na których najbardziej mi zależało - inwestycji. Nie dość, że wspólnie znaleźliśmy odpowiednie mieszkanie to biuro zapewniło mi również pomoc w znalezieniu najemców. Jestem naprawdę miło zaskoczony współpracą z biurem i szczerze mogę je polecić. 

Wojciech Wrocław, Psie Pole, 30 sierpień 2020 r.

Myślę, że nie trzeba się nadmiernie rozpisywać. Współpraca przebiegła bardzo dobrze, szybki kontakt, stanowcze i właściwe reagowanie na zmieniające się okoliczności sprawiły, że z czystym sercem mogę polecić biuro nieruchomości Milton. 

TadeuszWrocław, Krzyki, 25 sierpień 2020 r. 

Dziękuję za sprawną współpracę i polecam Milton Grupa Nieruchomości. 

Mariusz Wrocław, Fabryczna, 7 sierpień 2020 r. 

Zgłosiłam się do biura nieruchomości, aby kupić mieszkanie z rynku pierwotnego dla siebie i swojej rodziny. Nie miałam jednak jasno sprecyzowanych oczekiwać, co do nieruchomości, w której chciałam spędzić większość życia. Na szczęście na pierwszym spotkaniu pośrednik wyjaśnił mi, co konkretnie powinnam Na szczęście na pierwszym spotkaniu pośrednik wyjaśnił mi, co konkretnie powinnam przemyśleć oraz - co najważniejsze- doradził. Polecam współpracę z Panem Bartoszem. 

KatarzynaWrocław, Krzyki, 5 sierpień 2020 r. 

Dziękuję za współpracę Pani Martynie, która bardzo skrupulatnie i profesjonalnie podeszła do sprzedaży mojego mieszkania. Byłam pełna zdziwienia, że ludzie potrafią być tak życzliwi i pomocni. 

Małgorzata Wrocław, Śródmieście, 26 lipiec 2020 r.

Zadzwoniłam do biura nieruchomości Milton, ponieważ spodobało mi się jedno z mieszkań na wynajem, które mieli w ofercie. Po przeprowadzeniu prezentacji okazało się, że nie jestem co do niego przekonana. Bardzo zależało mi na mieszkaniu, które będzie spełniało moje jasno określone wymagania, a ponieważ z natury jestem osobą konsekwentną jeden niezgadzający się szczegół zniechęcił minie do wynajmu. Byłam miło zaskoczona w momencie, gdy Pan Przemysław zaproponował mi inne propozycje odpowiadające moim oczekiwaniom. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, polecam serdecznie. 
P.S. Wynajęte przeze mnie mieszkanie jest idealne! 

MagdaWrocław, Jagodno, 14 lipiec 2020 r. 

Dzień dobry, piszę do Państwa, aby podziękować za podjętą współpracę. Dzięki Panu Rafałowi udało mi się kupić mieszkanie i przejść przez formalności bez stresu. 

Pozdrawiam 

Aneta Wrocław, Powstańców Śląskich, 12 lipiec 2020 r. 

Polecamy biuro Milton! 

Kasia i Jarek Fabryczna, Wrocław, 5 lipiec 2020 r. 

Polecam z czystym sercem biuro nieruchomości Milton. Byłam zaskoczona całościową opieką w okresie naszej współpracy. Pośrednik pomógł mi zarówno z wyborem mieszkania jak i z finansowaniem. Bardzo indywidualne podejście do klienta, empatia i nastawienie na cel. Najlepsze biuro! 

Agnieszka 
Wrocław, Nowy Dwór, 30 czerwiec 2020 r. 

Znajomi polecili nam Miltona, ponieważ współpracowali z tym biurem nieruchomości już dwa razy, gdy kupowali mieszkanie pod inwestycję. Z czystym sercem i ja mogę przyłączyć się do szerzenia dobrego imienia o tej firmie.  

Jan i MagdaWrocław, Psie Pole, 28 czerwiec 2020 r. 

Miałam przyjemność współpracować z Panem Bartoszem. Szybki kontakt i profesjonalizm. Polecam serdecznie. 

Andrzej  Wrocław, Fabryczna, 19 czerwiec 2020 r.

Serdecznie polecam to biuro nieruchomości wszystkim osobom, które ze spokojem chcą sprzedać swoje mieszkanie. Pozdrawiam 

Fabian K.Wrocław, Nowy Dwór, 17 czerwiec 2020 r. 

Dzień dobry, piszę do Państwa, aby podziękować za pracę, którą włożyliście jako biuro nieruchomości w pomoc w sprzedaniu mojego domu. Ten krok był dla mnie bardzo przełomowy w życiu ze względu na emocje, które towarzyszyły mi przy sprzedaży domu, w którym mieszkałem całe lata. Czasami emocje brały górę, ale na szczęście grupa Miltona dzielnie znosiła moje rozterki i niejednokrotnie pomogła je przezwyciężyć. Duża empatia = zadowolony klient. 

Pozdrawiam 

Krzysztof Wrocław, Śródmieście, 16 czerwiec 2020 r. 

Myślałam, że w czasie pandemii sprzedaż nieruchomości to pomysł lekko oderwany od rzeczywistości jednak nie miałam innego wyjścia. Zdecydowałam się na skorzystanie z pomocy biura nieruchomości Milton. Ani trochę nie żałuję podjętej decyzji, ponieważ współpraca z pośrednikiem pozbawiła mnie ogromnego stresu, który odczuwałam w momencie, gdy myślałam o formalnościach, poszukiwaniu klientów i negocjacjach. Sprawny kontakt z agentem nieruchomości sprawił, że na każdym etapie sprzedaży wiedziałam co się dzieje, co bardzo mi odpowiadało. Polecam całe biuro nieruchomości Milton.

Adrianna Wrocław, Nadodrze, 9 czerwiec 2020 r. 

Wynajem mieszkania zawsze oddaję w ręce pośredników nieruchomości, ponieważ mieszkam 200 km od Wrocławia. Korzystałem już z kilku biur i z żadnym nie współpracowało mi się tak dobrze jak z Miltonem. Już drugi raz oddałem wynajem mieszkania w ich ręce i mam nowych najemców, doskonałą umowę i spokojną głowę. 

Andrzej Wrocław, Fabryczna, 5 czerwiec 2020 r. 

Marzenie spełnione - mieszkanie z rynku pierwotnego kupione. Masa formalności, które mieliśmy przyjemność 'ominąć', ze względu na współpracę z biurem nieruchomości - bezcenne. Warty uwagi jest doradca kredytowy, który zorganizował nam kredyt hipoteczny, wytłumaczył niezrozumiałe kwestie i sprawdził ofertę w każdym banku, dzięki czemu wiedzieliśmy, gdzie jest taniej. 

Pozdrawiamy 

Kasia i Paweł Wrocław, 1 czerwiec 2020 r. 

Chciałbym podziękować Panu Rafałowi za znalezienie działki w okolicach Wrocławia, pomoc w formalnościach i przede wszystkim za cierpliwość, wyrozumiałość oraz masę porad, które uzyskałem. 

Grzegorz Wrocław, Psie Pole, 1 czerwiec 2020 r. 

Mam przyjemność pisać do Państwa z powodu mojego zadowolenia. Szukałam odpowiedniego mieszkania pod inwestycję prawie cały rok. Współpracowałam z kilkom pośrednikami jednak tylko jedna osoba wykazała się szczególnym zaangażowaniem - Pan Przemysław z biura Milton. Zaraz po tym jak otrzymał ode mnie informację, że poszukuję mieszkania zaproponował spotkanie, na którym ustaliliśmy szczegółowo główne punkty naszej współpracy, terminy i wymagania. Polecam serdecznie i życzę dalszych sukcesów. 

Zadowolona właścicielka mieszkania na Psim Polu Wrocław, Huby, 3 maj 2020 r.

Długo zastanawialiśmy się czy kupować mieszkanie dla córki, która od października miała zacząć studia we Wrocławiu, ponieważ koronawirus pokrzyżował plany większości społeczeństwa. Postanowiliśmy zaryzykować i w tym niebezpiecznym czasie zgłosiliśmy się do biura nieruchomości o pomoc w znalezieniu mieszkania. Decyzja nie była łatwa, ale finalnie bardzo cieszymy się z podjętych działań. Teraz czeka nas tylko odświeżenie mieszkania i przeprowadzka córki. 

Dziękujemy! 

Franciszek i Joanna Wrocław, Śródmieście, 26 marzec 2020 r.

Rodzina uznała mnie za szalonego kiedy powiedziałem im, że chcę sfinalizować transakcję kupna mieszkania w okresie zapowiadającego się kryzysu związanego z wystąpieniem wirusa. Ja natomiast zaufałem intuicji i zadzwoniłem do Pana Przemysława i jasno zakomunikowałem, żeby nie zaprzestawał podjętych działań w związku z moją transakcją. Dziś jestem szczęśliwym posiadaczem mieszkania na Śródmieściu. Polecam to biuro nieruchomości. 

Adam Wrocław, Jagodno, 15 luty 2020 r.

Polecam biuro nieruchomości Milton za wysokie kompetencje z zakresu nieruchomości, doradztwa kredytowego oraz empatię. Przykład porządnych ludzi, z którymi można porozmawiać jak z człowiekiem, a nie jak z nad wyraz formalnym robotem. Szczególne podziękowania dla Pani Martyny.

Krystian Wrocław, Ołbin, 11 luty 2020 r. 

Obraz pośrednika nieruchomości w Polsce jest bardzo skrzywiony. Masa osób, chcąc sprzedać mieszkanie, kupić czy wynająć na siłę próbuje zrobić to na własną rękę chcąc oszczędzić na niepłaceniu prowizji. Niestety często bywa tak, że nadmierna oszczędność nie przynosi zapowiadanych rezultatów. Wręcz przeciwnie. Nie chcę nikogo pouczać, ale niestety jestem tą osobą, która jeszcze kilka miesięcy temu sama dumnie prezentowała postawę, pt. ' biuro nieruchomości to zło'. Jak się okazało moja chęć niezależności i oszczędzania przerodziła się w szereg kłopotów w momencie, gdy chciałam kupić mieszkanie. Mianowicie okazało się, że osoba, która potencjalnie chciała sprzedać mi nieruchomość, nie wspomniała o tym, że jej bliska osoba ma umowę dożywocia. Nieświadoma prawie kupiłam mieszkanie w komplecie ze... starszą panią... , która miała prawo do mieszkania tam przez całe życie. Byłam o włos od załamania nerwowego. Na szczęście w porę zrezygnowałam z transakcji jednak nie obeszło się to bez kosztów, które musiałam zapłacić w zamian za rezygnację. Nie polecam nikomu kupowania mieszkania na własną rękę. Jest to zbyt duża odpowiedzialność i zbyt duże ryzyko poniesienia wysokich kosztów materialnych, nie wspominając o stresie, nerwach i ciągłym niepokoju. Po czasie znów podjęłam próbę kupna mieszkania, tym razem zgłosiłam się do biura nieruchomości Milton. Na szczęście zaopiekowano się mną bardzo dobrze, doradzono, wytłumaczono wszelkie niezrozumiałe dla mnie kwestie, nawet kredyt hipoteczny udało mi się zaciągnąć z pomocą pośrednika. Jestem niesamowicie wdzięczna firmie i przestrzegam przed nadmierną wiarą we własne siły w momencie kupowania mieszkania!! 

Katarzyna Wrocław, Jagodno, 2 luty 2020 r. 

Dziękujemy za profesjonalne doradztwo w sprawie kupna nieruchomości pod inwestycję. Długo zastanawialiśmy się nad podjęciem decyzji jednak w końcu udało się sfinalizować transakcję. Dziękujemy! 

Magdalena i Łukasz Wrocław, Huby, 15 styczeń 2020 r. 

Polecamy Panią Martynę ze względu na charyzmę i odpowiednie kompetencje do wykonywanej pracy. 

AdaWrocław, Śródmieście, 3 styczeń 2020 r. 

Polecam biuro nieruchomości Milton za zaangażowanie w podjęte działania oraz efektywną współpracę. 

Damian Wrocław, Psie Pole, 15 grudzień 2019 r. 

Mam za sobą udaną współpracę z biurem nieruchomości Milton, dlatego serdecznie polecam wszystkim osobom, które jeszcze zastanawiają się, nad podjęciem decyzji! Wesołych Świąt, pozdrawiam! 

KasiaWrocław, Krzyki, 10 grudzień 2019 r.

Dziękuję za pomoc w sprzedaży mieszkania i doceniam za wyrozumiałość, i umiejętności negocjacyjne Pana Rafała. 

Paweł Wrocław, Powstańców Śląskich, 28 listopad 2019 r.

Pierwsze mieszkanie na rynku pierwotnym pod inwestycję kupione. Dziękuję! 

Małgorzata  

Facebook LinkedIn