Praktykant Marketing

praktykant-marketing-wroclaw

MILTON Grupa Nieruchomości to biuro nieruchomości działające we Wrocławiu oraz okolicach. Założyciele składają się z absolwentów szkół wyższych. Jesteśmy praktykami w zakresie pośrednictwa nieruchomości, sprzedaży i marketingu. Wyróżniamy się profesjonalnym i nowoczesnym podejściem zarówno do klientów jak i pracowników.


Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRAKTYKANT W DZIALE MARKETINGU
(KOMUNIKACJA W INTERNECIE I PR)
Miejsce Pracy : Wrocław


Poszukujemy osób:
-ambitnych i wysoce nastawionych na rozwój osobisty
-interesujących się tematyką marketingu z zakresu komunikacji w Internecie i PR
-mających lekkie pióro oraz umiejętność redagowania tekstów
-znających dobrze media społecznościowe
-kreatywnych ,mających głowę pełną pomysłów

Co oferujemy i dlaczego warto wybrać akurat nas:
-możliwość praktyki zdalnej w nienormowanym i elastycznym czasie praktyk (zapraszamy również osoby studiujące w trybie dziennym)
-opiekę doświadczonego Specjalisty
-zdobycie cennego doświadczenia w firmie, nastawionej na rozwój pracowników
-otrzymanie wynagrodzenia w przypadku realizacji projektów, które osiągną wyznaczone cele (W początkowej fazie współpracy praktyka jest bezpłatna)
-otrzymanie referencji i tym samym wzbogacenie swojego życiorysu
-będziesz częścią ambitnego zespołu, który będzie Cię motywował do osiągnięcia celów
-możliwość awansu w nowo powstających strukturach firmy

Jesteś zainteresowany, by dołączyć do naszego zespołu?
Wyślij na nasz adres e-mail : kariera@milton-nieruchomosci.pl swoje CV. W temacie wiadomości wpisz "Praktykant w dziale Marketingu- Komunikacja w Internecie i PR".


Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest MILTON Grupa Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-703) przy ulicy Alfreda Jahna 6c/6, prowadzącą działalność pod adresem 54-440 Wrocław, ul. Rogowska 7/3.  

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych, w tym za Państwa dobrowolnie, dodatkowo wyrażoną zgodą w celu proponowania innych ofert pracy w naszej firmie. 

Źródłem pozyskanych danych osobowych jest powyższy formularz rekrutacyjny, a okresem przetwarzania danych osobowych jest zakończenia rekrutacji, lecz nie dłużej niż 1 rok od otrzymania Państwa aplikacji(zgłoszenia).

Państwa dane podczas rekrutacji nie będą profilowane. 

Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Państwa dane osobowe nie będą przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, a w przypadku niepodania danych osobowych, MILTON Grupa Nieruchomości sp. z o.o. nie będzie mógł rozpocząć z Państwem współpracy. 

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich sprostowania (poprawiania) jak również prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania (oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania) oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych (zmiany administratora danych osobowych). 

Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w zakresie naruszenia jego praw do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

Facebook LinkedIn